| MisterKat a întrebat:

Oare ce va pica la partea a III-a la BAC la Limba si Literatura Romana, in 28 iunie? Ce idei aveti? Ce intuiti?

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Orice, dar sa nu poezie ca am dat de beleacrying. ce am putea scrie noi in 2-3 pagini la o poezie ...nu stiu.
sper sa pice vreo nuvela sau un roman:X...sau de ce nu. basmulbig grin

4 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

"Moara cu noroc" sau "Ion". Sau ar putea si "Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi", dar mai putin. Am eu o presimtire, dar cine stie. happy

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

S-ar putea basmul sau nuvela.Ar fi bine sa iti pice basmul ca nu e asa de greu decat un roman. E bine sa te uiti la fiecare macar cate putin.

| alexandraaaaa a răspuns:

Nu conteaza.invata doar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metge si o scrisoare pierduta