| misa_9064 a întrebat:

Sal'tare TPU! deci...Cand navigam pe net in cautare de avatare, am vazut Minunea! Erau cateva poze in care naruto, sakura, sasuke se luptau iarna! care sunt episoadele? funda pentru primul+vot

Răspuns Câştigător
| 3my098 a răspuns:

Episoade in care se luptau iarna...Nu sunt din cate stiu
De obicei cee ai vazut tu este un exemplu de editare
De exemplu

Se ia o imagine originala Si se aduca fulgi de zapada, Ninsoare, Pers noi

Deci ce ai vazut tu este o imagine editata a unei fotografii originale prezentata vara

1 răspuns:
| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Sau acele imagini erau dintr-un film cu Naruto. Nu mai stiu exact care da' stiu ca era unul in care ei mergeau in Tara ascunsa in Zapada si trebuiau sa salveze pe nu stiu cine ( nu e un raspuns prea concret dar nu mai tin minte exact datele)