| adrypuffy a întrebat:

tuturor, as vrea sa stiu cand v-a aparea pe marile ecrane ...VAMPIRE KNIGHT DESTINY...,nu voi accepta raspunsuri,cum ar fi ca nu va aparea, deoarece am vazut cateva secvente din al 3-lea sezon. Multumesc anticipat celor care ma vor ajuta!

1 răspuns:
| irbis a răspuns:

Din pacate, Vampire Knight Destiny chiar nu exista, este doar o inventie a fanilor. Totul legat de seria Destiny este facut de fani. Chiar daca nu accepti ceea ce spun, asta nu schimba cu nimic faptul ca asta e adevarul.
Oficial, Vampire Knight Destiny nu exista.
Site-ul asta este un site cu informatii: http://myanimelist.net/anime/4752/Vampire_Knight_Guilty
Aici poti sa gasesti toate informatiile oficiale, si numai cele oficiale legate de anime, toate anime-urile si mereu arata anime-urile care sunt sau care e confirmat ca urmeaza sa apara.
Nicaieri nu o sa vezi ca seria Destiny chiar exista. De asemenea, seriile anterioare amandoua au aparut in 2008, asa ca daca nu a aparut nimic pana acum, nici nu mai apare.
Scuze, dar asta e adevarul.