| Skypee a întrebat:

Sall, de unde descarc subtitrare pentru twilight saga breacking dawn partea 2?

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai ori vizionezi filmul pe Mozila Firefoz si-l descarci cu Download Helper, ori cauti un t orrent. Sper ca te-am ajutat. PS: am cautat pe internet de descarcat, am gasit unul si m-a anuntat antivirusul ca are virusi.

| Skypee explică (pentru Konata):

Eu l-am luat de pe pirate si subtitrarea de mai sus e buna de la ala si pe pirateb...uy gasesti toate serile din film.

| Konata a răspuns (pentru Skypee):

Da, e bun si de pe pirate.

| Skypee explică:

Da aicia este subtitrarea ca eu am filmul dar imi trebuie subtitrarea?

| Skypee explică:

Nu mai conteaza am rezolvat oricum, mersi mult.

| kmarianak a răspuns:

Subtitrari.regielive.ro, aici gasesti cele mai bune subtitrari. Vizionare placuta! E un film tare frumos!