| BalonassDeSapun a întrebat:

Sall! Puteti sa ma ajutati plls! Puteti sa-mi spuneti toti, dar toti din trupa LaLa Band darumai cei in trupa nu si cei din serial...

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

"La-La Band", mai mult decat o trupa, o stare de spirit. Dorian Popa, Alina Eremia, Sore Mihalache, Cristina Ciobanasu, Rafael Tudor, Vlad Gherman, Bubu Cernea, Alexia Talavutis, Monica Odagiu, Costin Cambir, Gloria Melu, Gheorghe Dumitru, Gabi Ciocan, Bianca Dragomir, Oana Stancu, Andrada Popa, Mihai Mititescu, Georgiana Drumen si Sali Levent sunt cei 19 tineri pentru care muzica este viata lor, care au facut senzatie la festivaluri peste hotare, si-au unit fortele sub un singur nume: La-La Band.
Sursa: http://www.protv.ro/......-foto.html
Bafta!