| costin_8115 a întrebat:

am si eu niste intrebari despre seria scary movie:d

1. ce parere aveti despre filmul de aseara, scary movie 4?

2.care este partea voastra preferata din seria scary movie?

3.stiti cand apare scary movie 5 si ce filme parodiaza?

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

1.Da,imi plac toate parodiile
2.mi-a placut cand criminalul i-a taiat capul uneia si ea tot credea ca e o farsa, iar criminalul i-a aruncat capul intr-un cos de gunoi
3.din pacate, nu o sa mai fie o alta parte, 4 a fost ultima.Dar te poti uita si la alte parodii ca Meet The Spartans,Date Movie, Epic Movie, Disaster Movie...

| adriana543768654567895334 a răspuns:

M-am uitat aseara si a fost super. Fazele preferate au fost mai multe prima a fost cand a picat ala cu ditamai **** peste balcon rolling on the floorrolling on the floor. apoi mi-a placut cand tot tipa aia blonda erau mai multe faze. mi-a mai placut faza cu aia doi cand se cearta. mi-a mai placut cand tot zbura fata aia mica in roz rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor. iubesc filmele astea. is filmele mele preferate.
Si scuze nu stiu cand apare scary movie 5 si nu stiu nici ce filme parodiaza.winking.
papa pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa apara filmul Scary Movie 5 in 2012winking