| costin_8115 a întrebat:

am si eu niste intrebari despre seria scary movie:d

1. ce parere aveti despre filmul de aseara, scary movie 4?

2.care este partea voastra preferata din seria scary movie?

3.stiti cand apare scary movie 5 si ce filme parodiaza?

Răspuns Câştigător
| Enzo2011 a răspuns:

Scary movie 4 a fost foarte frumos bineinteles pentru fazele destul de tari dar nu se compara cu scary movie 2 si 3 care sunt de-a dreptul amuzante, iti recomand sa le vezi deoarece au legatura intre ele si abia astept sa apara 5, nu stiu exact cand dar anul acesta si va parodie filmele "The Hills have Eyes" si "Snakes on a Plane"

1 răspuns:
| Alexutzaaaaaaaa a răspuns:

Imi place scarie movie 4 pentru ca este foarte amuzant.Cea ma frumoasa parte a fost cand a dat fulgerul in fata aceea.