| ady123 a întrebat:

Ce parere aveti de seria scary movie?

8 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Tipul de filme de care toata lumea a auzit, dar care nu merita atata atentie.Nu e nimic special la seria asta de filme.Pot sa zic ca sunt chiar foarte proaste.Sunt alte filme mult mai bune.Dar se pare ca marea majoritate a romanilor stiu si ei doar de American Pie si Scary movie si normal ca le considera bune, dar ei de fapt habar nu au pe ce lume traiesc, au vazut si ei 10 filme la viata lor.Nu ma mira ca le place Scary movie.

| faramatania a răspuns:

O serie senzațională, dar important este să cunoști storyline-ul filmelor parodiate (pe care se centrează acțiunea), dar și al altora, ce apar numai secvențial, doar așa efectul este maxim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna noaptea si tie!
Sunt acelasi lucru cu The Ring, aceeasi poveste. Totusi...ar trebui sa nu te uiti noaptea la ele.hee hee

| Mădălllinna a răspuns:

Scary Movie happy Toate filmele de la 1-5, sunt senzationalewinking cine are simtul umorului intelege tot, e imposibil sa nu te amuze secventele acestor filme. Felicitari maxime producatorului si actorilor happy

| Crissu3005 a răspuns:

Mie mi se par o mare porcarielaughingdepinde de gustul fiecaruia acum

| AcoloUndeViselePleaca a răspuns:

Foarte misto, cand am vazut pe unu ca ia bagat la una cutitu in san si a ramas cu siliconu in cutit! ce dragut; x

| Queen1456 a răspuns:

Daca e vorba de parodie, a genial, eu am vazut toate filmele scary movie, merita, mai ales 5 este cel mai tare, ma durea burta de la atata ras. e genial, daca te uiti n'ai sa regreti :***, Fundaaa puppy dog eyes?

| BiancaAnca a răspuns:

Mi se pare f slabut sincer...