| LostInDreams a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Piratii din caraibe? Care este partea voastra preferata(Black Pearl/Death man`cheast/At world`s end)?

Răspuns Câştigător
| Eclipse_8761 a răspuns:

Seria,, Piratii din Caraibe'' este preferata mea. Cel mai mult am ras la Cufarul omului mort, deci asta m-a impresionat cel mai tare. Chiar ma gandeam cata munca e, cat decor distrus, photoshop, costume, cascadori profesionisti. Totul e ste bestial. Ii ador, mai ales pe Jack:X

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

E filmul meu preferat!
il ador pe johny si pe orlando love struck
si keira e draguta happy

toate partile mi-au placut, nu pot alege sad
abia astept partea 4 love struck

pa-pa