| Casiiiii a întrebat:

Ce parere aveti despre,,The Amazing Spider-Man "? Este mai interesant dacat filmele Spider-Man 1, 2 si 3? (m-am si saturat de ele de cate ori le-am vazut).
Funda!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Personal mi-au placut ambele serii. Merita sa te uiti si la acesta, efectele special sunt bune, actorii buni, nu ai sa te plictisesti. Sincer abia astept partea a doua ce va fi lansata anul acesta.

| Casiiiii explică (pentru M25M):

Multumesc de raspuns! O sa ma uit ( probabil acum ). Daca o sa imi placa am sa merg si eu la cinema ( la premiera). Oricum am sa iti dau funda!

| M25M a răspuns (pentru Casiiiii):

Multumesc si eu!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu....sincer nu e un film care m-a dat pe spate.

Prefer originalul.

| zaratu a răspuns:

Nu mi se par asa iesite din comun