| DiiaDianna a întrebat:

happy spuneti-mi un film sau serial de dragoste care va place extrem de mult. cel mai bun film sau serial primeste FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| DiannaaMiha a răspuns:

City hunter -----> https://www.youtube.com/watch?v=IUAS_MRSuvc

That Winter, The Wind Blows ( fata de care el se indragosteste e oarba) ---->https://www.youtube.com/watch?v=-Snv0GSDNdg

Sunt drame coreene (sunt cele mai romantice filme, dramele :( ), le poti uramari aici ----> http://www.viki.com/, acum eu ma uit la Angel Eyes

16 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:Gossip Girl, The O.C.
Filme:Waiting For Forever (2010),Remember Sunday (2013),Never Let Me Go (2010),Now Is Good (2013),One Day (2011),If Only (2004),Dear John (2010),The Last Song (2010),Endless Love (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme:
Titanic
Breathless
City of angels
Toamna la New York
Pretty woman
3 metros sobre el cielo

Seriale:
City hunter
Secret garden
Princess man
Passions(1999)

| DiannaaMiha a răspuns (pentru anonim_4396):

K-pop-er?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DiannaaMiha):

Da!(primele 3 seriale sunt seriale coreene).
Am vazut mult mai multe insa astea se potrivesc cel mai mult categoriei ''dragoste''.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DiannaaMiha):

Am uitat de Boys over flower(Baieti de bani gata), Gumiho-iubita mea vedeta, Scent of a woman(Parfum de femeie), Heartstrings... thinking

| DiannaaMiha a răspuns (pentru anonim_4396):

Cunosc o groaza...doar ca na am pus doar cele care imi plac foarte mult laughing
gen "You Who Came From the Stars"

| anonim_4396 a răspuns (pentru DiannaaMiha):

Deci si tu esti o fana k-drama.
Eu pur si simplu le iubesc love struck

| DiannaaMiha a răspuns (pentru anonim_4396):

Yep... cred ca am vazut cel putin 50 de drame...cel putin love struck

| DianaDiaa a răspuns:

Ai dat funda dar nu conteaza
Sunt doua seriale foarte frumoase.
El barco-aventura, dragoste, sf (oarecum) mister tot ce vrei. Are 3 sezoane si in fiecare episod se intampla altceva. Actorii sunt super te captiveaza totul nu ai ce zice.Macar la primul episod sa te uiti, n-are cum sa nu iti placa.
Iar al doilea-The heirs(e coreean) care tot asa la fiecare episod ramai...
Deci ai suspans la aman2.

| DiiaDianna explică (pentru DianaDiaa):

El barco il stiu. si ma uit la el happy The heirs nu-l stiu da o sa ma uit la el. mersii big grin

| DianaDiaa a răspuns (pentru DiiaDianna):

Heirs e mai mult dragoste comedie si drama dar tot o sa iti placa

| livscomsha a răspuns:

SERIALE:
The Vampire Diaries
Secret Circle
Santa Diabla
The Tudors

FILME :
Hitch – Consilier in amor
Steaua fără nume
Hum Tum
Malena

| Anonima240 a răspuns:

The note book
A walk to remember
About time
The lovley bones

| MuciGelatinoşi a răspuns:

Filmul Silver Linings Playbook.

| Allison2009 a răspuns:

TVD e de dragoste