| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a întrebat:

Ce film va place cel mai mult? Dar serial?

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Filme => V for Vendetta, Harry Potter, Stăpânul Inelelor, Piraţii din Caraibe, Tărâmul vrăjit, 300, Inception, Thor, Triple Dog.
Seriale => Sanctuary, Demons, Supernatural, Blue Mountain State, South Park, The Mentalist, Dark Angel, Hard Times of RJ Burger, Kyle XY, Battlestar Galactica, Caprica, The Dresden Files, The X Files, Skins US, Skins UK.
[Scuze că nu e câte unul de fiecare, dar cel puţin din seriale, nu există decât unul sau două care nu mi-au plăcut, iar pe alea nici nu le-am văzut până la capăt.]
Sayonara!

9 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Film: Toate filmele din seria "Twilight"
Serial: "The Vampire Diaries", dar imi place mult si "True Blood"

| DraGfirE a răspuns:

Filmul care mi-a placut cel mai mult e si va ramane the mist si serialul mai bine zis serialele nikita, castle si prison break, toate 3.

| ioanaioana a răspuns:

Imi plac multe filme; practic nu am unu preferat; si seriale imi plac iubiri secrete, pretty little liars si vampire diaries

| Captive a răspuns:

Film : Fallen,Scarry movie,The last song,A walk to remember
Serial : The Vampire Diaries, True Blood, My babysitter's a vampire, Gossip girl

| SHINeeTaemin a răspuns:

Serial : 1.Playful kiss
2.My girlfriend is a Gumiho

| LetyPayne a răspuns:

Film:The Twilight Saga 1, 2, 3,4.
Serial:Ezel

| har a răspuns:

Filmele melee preferate sunt star wars I-VI big grin

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Serial: 2 and a half man, The Mentalist, CSI Miami, NY
Film: Nosferatu(film mut) si sunt mai multe punct happy

| MarkLord250X a răspuns:

Pai foarte multe filme sunt frumoase,mie imi plac astea de groaza si actiune.Unu de groaza care mi sa pare misto e Dracula, si ca actiune RUsh hour1, 2 si 3.