| アレクサ a întrebat:

Stie cineva de ce nu se mai traduc episoadele Naruto Shippuden? eu le-am cauta si le-am gasit in engleza...

Răspuns Câştigător
| ujoehero a răspuns:

Salut,
Eu sunt fan a multor animeuri si eu le vad in engleza iar unele in japoneza (invat de la sora mea) dar naruto in romana gasesti pe http://www.animekage.com
P.S. animekage.ro este un fake, de fapt este o copie dupa originalul > cel.com

| Steven100 a răspuns (pentru ujoehero):

Pacat ca fake-ul e mai bun ecat originalul...

| ujoehero a răspuns (pentru Steven100):

Scuza-ma dar acum ca ai spus asta am intrat pe cel cu ro iar acum am vazut ca cei de la com au cumparat si domeniul.ro si acum te redirectioneaza pe com sct pentru incurcatura dar prima data acum vreo 6 luni am intrat din greseala pe ro si era "stupid" dar acum vad ca cei de la com l-au cumparat si redirectioneaza.

4 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Subtitrarea pe romana e de tot rahatul...

| ujoehero a răspuns (pentru Ichigo):

De aia eu invat japoneza. si vad episoadele in englezatongue