| jogabonito a întrebat:

Sall tuturor dati-mi exemple de seriale cu mister suspans actiune care merita vazute exceptie Lost sau Prison Break care deja le-am vazut.

4 răspunsuri:
| BeibbG a răspuns:

The secret circle a fost interesant, pacat ca s-a anulat. sad

| Nibichan a răspuns:

Uita-te la supernatural ii un pic horror da ii mega fain plus are 8 sezoane!

| jogabonito explică (pentru Nibichan):

Are ceva suspans sau sa merite sa vezi fiecare episod

| Nibichan a răspuns (pentru jogabonito):

Se merita. Am o prietena care se uita numa la seriale siropoase si cand i-am aratat supernatural intro luna a vazut 4 sezoane!