| David23445 a întrebat:

Salut am auzit vorbinduse de un episod pierdut din Tom si Jerry se numea Beciul lui Tom sau subsolul lui Tom vreau sa il vad si eu daca se poate sa imi spuneti unde il pot gasi? Daca nu se poate macar sa imi spuneti daca l-a vazut cineva si cum este.

Răspuns Câştigător
| Strwberrs a răspuns:

Buna! A fost alaltaieri la Boomerang. Nu stiu cand se mai da...

| David23445 explică (pentru Strwberrs):

Serios?

| David23445 explică (pentru Strwberrs):

Nu am stiut cum a fost? vreau sa il vad si eu sau macar sa stiu cum e

| Strwberrs a răspuns (pentru David23445):

Dap.

| Strwberrs a răspuns (pentru David23445):

Eu nu stiu cum e. Fratele meu mai mic s-a uitat, eu nu am avut timp.

| David23445 explică (pentru Strwberrs):

Pe internet il pot vedea?

| David23445 explică (pentru Strwberrs):

Ok

| Strwberrs a răspuns (pentru David23445):

Banuiesc ca da insa nu sunt sigura. Cauta pe YouTube si poate gasesti. Imi faci raspunsul castigator te rog? Ar insemna extrem de mult pentru mine.

| Strwberrs a răspuns (pentru David23445):

Iti multumesc mult!

| David23445 explică (pentru Strwberrs):

Cu placere

| Strwberrs a răspuns (pentru David23445):

Ah! Doamne! Deci tocmai te-am incurcat- nu nu nu a fost. E gen creepy-pasta si e un story inventat de cineva care zice ca Talking si toate tampeniile alea de jocuri au camere in ochi si a facut un episod ca sa para si mai creepyhappy. Eu credeam ca ai zis de un tom si jerry normal. Scuze inca o data

| David23445 explică (pentru Strwberrs):

Nu-i nimic