| Heys a întrebat:

Salut am citit ultimele 6 capitole din Naruto Manga si nu mi se pare ca daca are504 capitole ar fi cu cine stie ce mai inainte ca Naruto Shippuden care e la el 226 momentan. Sa nu uitam ca mai e si naruto cu 220 de ep. Dar in fine. Credeti ca pe acea insula naruto va invata sa il controleze pe Kyubi antrenat de Kill bee(opt cozi) si dupa 4-5 Ep isi va intalni mama? cel putin asa e in manga.

2 răspunsuri:
| laurik1315 a răspuns:

Manga e doar cu vreo 10-15 ep inainte de anime si de aia baga acum niste filere ca sa-i lase timp lui Kishimoto sa mai deseneze capitole. Cat despre faptul ca va invata sa controloze vulpea si-si va intalni mama... absolut, sunt sigura ca asa va fi. Eu am citi manga inca de la primul capitol si in afara de filere totul e ca in manga, nu au schimba nimic, prin urmare nici urmatoarele episode nu vor fi diferite de manga.Eu una abia astept episoadele cand incepe razboiul si cand gaara vorbeste cu taicasu big grin

| CM6YRE a răspuns:

Da uitate pe goodanime le posteaza in fiecare saptamana.