| EqquerOX a întrebat:

Credeti ca Naruto in Naruto Shippuden sse va mai intalni cu parintii lui fata in fata?

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Nu am citit foarte atenta manga'ul, dar din cate am inteles, da se va mai intalni cu ei in timpul razboiului. Totusi nu sunt foarte sigura, daca vrei sa afli, mai bine citeste manga
http://anime.kage.ro/manga/naruto-manga/

| DaNeo a răspuns (pentru ピンク):

Asa este, se va mai intalni dar nu stiu cumbig grin pentru ca chakra lor sa risipit si (sper) ca odata ce salveaza "bestiile cu cozi" de monstri(oamenii) sa ii se arate parintii:X

5 răspunsuri:
| DaNeo a răspuns:

Naruto s-a intalnit (de fapt) cu parintii lui urmareste mai atent seriatongue cred ca pe la sfasitul sez 11 din seria shippuden s-a intalnit si cu maicasatongue

| EqquerOX explică (pentru DaNeo):

Bine asta, eu m-am referit daca se vor mai intalni

| DaNeo a răspuns (pentru EqquerOX):

Presupun ca nu pentru ca el sa intlanit cu parintii lui datorita chakrei pe care au lasat-o ei in interiorul lui insa spre ca se va intalni iar cu ei pentru ca ii ultimul sezon si sigur va fi ceva mai dramatic

| An0NyOmY a răspuns:

1) s-a intalnit cu minato(tata) cand se lupta cu pain
2)s-a intalnit cu masa cand incerca sa-l controleze pe kyuubi