| sergiu2525 a întrebat:

Salut, am deschis primul meu blog pe blogspot, despre filme. M-am uitat pe majoritatea celor romanesti de filme si nu fac cine stie ce treaba(sau n-am gasit eu), doar ca eu sunt incepator(am scris doar 3 articole) si nu stiu sa-mi asez blogul in pagina(sa apara arhivele in dreapta, nu jos, si despre mine la fel, nu jos) si multe alte probleme.Cine e dispus sa ma ajute? nu dureaza mult, doar sa-mi arate care, unde?(va rog pm, nu dau blogul pentru ca as face reclama)

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Trebuie sa iti alegi tu un funda o tema care iti aseaza ia singura artivole tu nu poti sa le asezi acum pe blogspot nu stiu cum este eu am un blog pe word press despre valculatoare

1 răspuns:
| calliope29 a răspuns:

Imediat cum te loghezi dai click pe optiunea "design". O sa iti apara o schema cu toate gadget-urile folosite de tine. nu faci decat sa le muti din mouse de la subsol pe coloana dreapta.