| MarYus20 a întrebat:

Salut am o intrebare legata d eun film. care l am vazut acuma v re o 10 ani si nu mai stiu cum se numesc. stiu ceva legat de un baiat care cauta niste raspunsuri in calculator si dintr-o ata a inceput sa fulgere afara si a curentat firele de curent si a ajuns pana la calculator si tot ce era in acel calculator i sau tiparit in minte toate raspunsurile si el era cel mai tare la concursurile...
si mai avea un coleg care si el stiace cate ceva ...cam atata stiu din acest fil e l am vazut de mult si as dori sa-l vad iar stie careva?!

6 răspunsuri:
| Antyss08 a răspuns:

Și mai era o fată Elizabeth?
Care și ea a devenit geniu și diabolică pe parcus?
Era pe TVR 2?

| MarYus20 explică (pentru Antyss08):

Da pe tvr2 cred nu mai stiu sigur l am vazut de foarte mult timp aveam 10 ani pe atunci

| Antyss08 a răspuns:

Ohh cred că este Wicked Science
Este acesta?

| MarYus20 explică (pentru Antyss08):

Nu este acesta filmul vad ca sunt seriale acela era un film in treg doar cu un baiat ce a fost electrocutat de fulger si din PC u lui au intrat toate raspunsurile la intrebari...

| MarYus20 explică:

Baiat ce a fost electrocutat prin cablurile de internet de fulger si din PC u lui au intrat toate raspunsurile la intrebari

| Antyss08 a răspuns (pentru MarYus20):

Nu știu dar dacă vei afla spune-mi și mie care era, puțin și eu curios de acest film.