| AlKapone a întrebat:

Am si eu o dilema:
Deci am o prietena cu care petreceam inainte mult timp din pacate acum s-a mutat din bucuresti, iar noi aveam un obicei in fiecare sambata si duminica ne uitam amandoi la film.
Exista vreo metoda sa vedem filmul amandoi? in acelasi timp?
Adica gen daca eu vreau sa ma duc la wc sa pot pune pauza sa se opreasca si la ea, la fel si in cazul ei daca vrea sa puna pauza sa se opreasca si la mine.
Va rog help me!

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Of Doamne - tehnologia asta

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Da - normal - mai cumparati un televizor

| AlKapone explică (pentru negru30):

Nu ai inteles, ea nu mai sta in acelasi oras cu mine si sa ne uitam la filme online in acelasi timp ceva de genu

| negru30 a răspuns (pentru AlKapone):

Aha - iarta-ma - " am inteles in gura cum intelege cucul " - da-i telefon si va uitati amandoi la acelasi film - cand pleci " unde s-a dus regele pe jos " - o suni si ii spui sa apese pe STOP

| AlKapone explică (pentru negru30):

Nu merge asa, fiindca momentan un an e plecata in Italia, vreau ceva gen un site sau un program nu stiu...

| AlKapone explică (pentru negru30):

Mda...altcineva cu o parere un sfat?big grin

| negru30 a răspuns (pentru AlKapone):

Of Doamne - tehnologia asta