| RaduMihaiRadu a întrebat:

Salutare. Acum ceva timp am vazut un film online. Personajul principal lucra intr-o fabrica de prelucrat metal. Tipul era foarte slab si nedormit de un an de zile din cauza unui accident. Apare un tip dubios (un fel de diavol ce venise sa regleze conturile) ce conducea masina personajului principal din momentul accidentului.
Personajul principal se indragosteste de tipa a carui copil a fost omorat de asta, la final tipa nu exista. A, mai era si o "femeie usoara" ce devenise prietena cu asta(mai trecea pe la ea)
Filmul e cam greu de explicat, dar cei ce l-au vazut poate ma ajuta cu titlul filmului. Mii de multumiri si funda

Răspuns Câştigător
| RaduMihaiRadu explică (pentru faramatania):

Ai o bere de la mine!

| faramatania a răspuns (pentru RaduMihaiRadu):

Noroc! Ești un drăguț! Mulțumesc!