| FaraNumePls a întrebat:

Am vazut un film la tv (mai demult ). Tin minte ca actiunea se intampla in Japonia ori China (ceva pe acolo laughing ). Unele personaje aveau un fel de puteri, de ex :
o fata putea vedea viitorul apropiat, cativa baieti care aveau strigatul foarte puternic (gen se spargeau chestii laughing ).
In rolurile principale erau un baiat si o fata (fata vedea viitorul) si de baiat nu mai stiu. Ei erau vanati de un tip care angajase niste asasini sau ceva de genul asta.
Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Push 2009 (cu Dakota Fanning si Chris Evans )?

| FaraNumePls explică (pentru RainmakerX):

EXACT. Mersi muuuuult ))

| RainmakerX a răspuns (pentru FaraNumePls):

Ma amuza ca am stiut laughing L-am vazut cand eram mic.