| dany_2253 a întrebat:

Am vazut un film si nu imi aduc aminte cum se numeste.Filmul era cam asa: era un baiat sarac el locuia numai cu tatal lui.Acest baiat avea un extraterestru mic cam ca un cine. Tatal baiatului a cazut de la etajul unei cladiri si a murit iar acest extraterestru mic la inviat.Si cam asa multe altele sau intimplat.Va rog ajutatima.

3 răspunsuri:
| agentul007 a răspuns:

E.T. The Extra-Terrestrial
(1982)?

| dany_2253 explică (pentru agentul007):

Cu parere de rau nu este acesta....acel extraterestru era mic, cam ca o pisica...baiatul si tatal erau saraci si troiau intro casa vai de ea.

| agentul007 a răspuns:

Poti cauta aici:
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-extraterestri/
Vezi ca sunt mai multe pagini.