| alexandrav467 a întrebat:

As dori sa găsesc acest film/serial:
Era vorba despre un băiat (varcolac) care își ajuta o colega să fuga din orașul în care locuiau (ea se ascundea de tatăl ei parcă) și intr-o seara a plecat cu ea, cu motocicleta ca să o duca în celălalt oraș și traversau printr-o pădure când rămân fără combustibil în mijlocul drumului și mai era puțin și răsărea luna plina asa ca băiatul i-a spus fetei să plece fără el, iar ea a acceptat, iar băiatul s-a întors la o construcție din beton și sa închis înăuntru și s-a legat cu lanțuri apoi a început să se transforme, dar fata nu plecase și se întorsese și l-a văzut cum se transforma. Apoi a doua zi fata este găsită moartă iar băiatul este trezit de către un barbat care știa ca el este varcolac, îi arunca niște haine, apoi dau foc locului. Băiatul este acuzat de catre tatăl fetei ca el a ucis-o. La înmormântarea fetei când se aflau în biserica se întâmplă ceva afară si toată lumea iese afară, iar atunci când se întorc înapoi cadavrul fetei nu mai are cap.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să fie vorba despre "The Wolfman" deși e prea popular și mă gândesc că l-ai fi găsit din prima. Spune măcar acum câți ani l-ai văzut ca să-mi dau seama cam în ce vreme a apărut.

| alexandrav467 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca am văzut aceasta secvență prin 2014-2016

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul teen wolf poate

| alexandrav467 explică (pentru anonim_4396):

Nu este din tenn wolf. Am văzut acest serial.