| William a întrebat:

Salut, as vrea sa aflu ce parere aveti despre filmul "Parfum: povestea unei crime". In cazul in care nu ati vazut filmul il puteti vedea aici http://www.videolinks4u.net/video/videos/196577/ dupa care sa va dati cu parerea. Mie mi se pare un film cam prea dramatic, mai ales copilaria lui Jean-Baptiste.

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Am adorat filmul ala, desi ceilalti ma faceau sadica sau ciudatalaughing

| William explică (pentru SuperMagicSmile):

Sadica? nu filmul ala nu e sadic, e bolnav.

| roro2000 a răspuns:

Da am vazut si eu filmul mie imi place dar e putin cam dramatic.