| Odinn a întrebat:

Aş vrea să mă apuc de actorie... mai exact vreau să mă apuc de nişte cursuri de actorie. Care-mi poate spune şi mie în ce constă aceste cursuri şi ce calităţi ar trebui să aibă un actor bun?

1 răspuns:
| superGeniala a răspuns:

Hei! Eu am 11 ani si am luat cursuri de actorie 2 luni. Acum 2 saptamani au inceput alte cursuri la casa armatei, in Timisoara. Au fost organizate de o firma numita Pigmalyon. Trebuie sa ai intre 7 si 20 de ani. Eu am dat o auditie care consta in a spune o poezie pe derost. Jurizarea a fost facuta de Stela Popescu. In fiecare lune de curs (2) platesti 200 de lei. Si pentru. turnarea filmului inca 300, iar cu auditia care costa 9 lei in total 709 lei. Scurtmatrajul fa fi dufuzat in fiecare sambata pe national tv. Sper ca te-am ajutat. Funda?