| euuuuuuuuuuuu a întrebat:

Buna TPU:* vreau si eu sa stiu ce fel de probe sunt pentru sectiunea de actorie de la liceul dinu lipatti...As vrea sa dau la liceu acolo, dar nu stiu in ce consta probele... ce calitati ar trebui sa am. Puteti sa ma ajutati? Va rog mult! multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| AnyShoor a răspuns:

Probele sunt :
recitarea unei poezii, o fabula,
citirea unui text la prima vedere in trei feluri,
sa stii gama do si sa canti melodie.
media e in jurul notei 8. Si eu tot acolo vreau sa dau daca consideri ca ai talent poti sa te duciwinking eu am facut un an de canto si sper ca ma va ajuta la ceva
fundita?big hug