| Iacob_Nicu_1985 a întrebat:

Cand eram mic am vazut pe video un film care m-a ingrozit. As vrea sa il revad si nu gasesc nimic pe net.Din pacate nu am un titlu, stiu doar ca exista si carcaterul Igor. Aaa filmul daca nu ma insel incepea intr-un cimitir, Existau niste morti suspecte...si cei morti reveneau la viata. Cineva ii controla totusi si pe final imi aduc cred vag aminte ca a pierdut controlul si l-au omorat si pe el. IMi cer scuze dar acestea sunt singurele detalii. E tot ce imi aduc aminte. P.s. Sigur nu e nimic din seria night of the living dead. Are cineva idee de un tittlu?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Salut!

Igor ca personaj, de obicei este in filmele cu Dracula. Era Dracula sau Frankenstein in filmul tau?
Aa si cam prin ce an ai vazut filmul, cu aproximatie?

| Iacob_Nicu_1985 explică (pentru N0xEterniS):

Salut! Dracula sigur nu era, Frankenstein, nu cred, nu mai tin minte. Au trecut cam 22 de ani de cand l-am vazut. Imi pare rau ca nu am si alte detalii doar cele scrise mai sus.

1 răspuns: