| murloc a întrebat:

Am primit un spoiler major in game of thrones, cum ca moare unu Nelu Omat si invie iar. Se merita sa ma apuc de serial daca am aflat spoileru? Lumea zice ca e important.

4 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Ah, ai grija ca Costel il asasineaza pe Mitica Olaru

| RagnarokR a răspuns:

Tu te uiti doar pentru ca moare unul si apare altul si se omoara si lupta intre ei, sau pentru efectele speciale, pentru vizual?

atunci mai bine citesti cartile daca doar firul povestii te intereseaza, nu si ecranizarea.

| infinitespiral a răspuns:

Se merita happy

| alexz122 a răspuns:

Merita, e cel mai bun serial inventat vreodata daca iti place genul, atata tot ca nu o sa-l mai plangi pe Ion, deoarece te-ai obisnuit deja cu ideea ca moare.