| florinflorin14 a întrebat:

Salut care stiti cum se numeste filmul ala in care kevin ala din singur acasa, este la bunici si cand pleaca de acasa si intalneste un tip caruia ii de sa manance fasole

Răspuns Câştigător
| oanecorleone a răspuns:

Dennis the Menace (1993) in traducere Denis pericol public
http://www.cinemagia.ro/......lic-10749/

2 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Nu ii din singur acasa ii din denis pericol public ca vecinu nebun al lui denis striga pe el el pleca de acasa si de peste un tip pe care il inebuneste si ala incepe sa manance fasole stresat clar daca sta langa unu ca denis laughing

| Erika120192 a răspuns:

laughing
Buna happy
Filmul cred ca se numeste Denis pericol public 2 big grin