| alexandra_8523 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu big grin - cum se numeste melodia din filmul home alone 1 parca (singur acasa) cantata in cor de copiii de la biserica unde se intalneste baiatul si cu batranul ala... fundawinking

Răspuns Câştigător
| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Era o melodie bisericeasca probabil asa ca nu ai unde sa o gasesti.

| alexandra_8523 explică (pentru ThePerfictionIsADream):

Ba da are un nume... dar nu stiu cum se cheama pentru ca o asculta sora mea... si ea nu vrea sa-mi spuna cum se numeste ca e capoasa :@

| alexandra_8523 explică (pentru ThePerfictionIsADream):

Gata am gasit melodia... si se numeste carol of the bells si pentru ca numai u mi.ai raspuns la intrebare nu conteaza cu ce am sa.ti dau funda big grin