| oParadox a întrebat:

Salut, caut cateva filme/seriale sf cu adolescentii( mai noi). Gen HP, Divergent, ShadowHunter, Sabrina, The Gifted, The Order, Teen Wolf, Charmed, The Secret Circle, Light as a Feather, Beyond...
Mentionez ca nu-mi plac filmele sau serialele cu super eroi, multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:Riverdale,Cloak & Dagger, Impulse, Requiem, The Innocents, Kiss Me First, T@gged, Tell Me A Story, 3%,Legacies, Stranger Things, Dark, Shadowhunter: The Mortal Instruments, Hemlock Grove, The Tomorrow People, Star-Crossed, Élite, Baby (2018-),The End Of The F***ing World, The Magicians, Damien, The 100, The Order, Siempre Bruja, Pretty Little Liars: The Perfectionists
Filme:Jonathan (2018),The Giver (2014),Project Almanac (2014),The Hunger Games (seria), The Maze Runner (seria), Parallels (2015),Natural Selection (2016),One And Two (2015),iBoy (2017),The Covenant (2006),Beautiful Creatures (2013),The Last Keepers (2013),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),Rubinrot (2013),Saphirblau (2014),Smaragdgrün (2016),Miss Peregrine's Home For Peculiar Children (2016),I Am Number Four (2011),Push (2009),Chronicle (2012),The Transfiguration (2016),Rufus (2012)

| oParadox explică (pentru faramatania):

Multumesc mult, vreau sa ma uit la Impulse, clock and dagger si innocents. Par interesante

| faramatania a răspuns (pentru oParadox):

Cu multă plăcere, vizionare plăcută!