| Vlad2457 a întrebat:

Salut,caut un film, l-am vazut acum mult timp la televizor si mai tin minte foarte putin stiu ca familia unui baiat era rapita si era intr-un depozit, mai tin minte o scena cand la un moment dat cazuse de la inaltime si finalul cand era in urmarire cu o femeie ce voia sa ii omoare dar a scapat si a ajuns la familie. Stiu ca am oferit niste detalii foarte proaste dar sper sa il gasesc.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cumva e ăsta: Dosarul Pelican (1993)?

| Vlad2457 explică (pentru sierra1):

Nu este, filmul nu este vechi este 2010+ erau masini noi, pare undeva la 2014-2015

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Panic Room (2002)?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sincer, n-am inteles mare lucru din descrierea ta.
Vezi daca cauti Kidnap (2017)

| Vlad2457 explică (pentru floresdemayo):

Nu este acesta.

| floresdemayo a răspuns (pentru Vlad2457):

Atunci, incearca să reformulezi postarea. Din textul tau lipseste claritatea exprimarii, iar înlantuirea ideilor nu are logică!

"familia unui baiat era rapita"
" o femeie ce voia sa ii omoare dar a scapat (cine?) si a ajuns la familie".

Familia a ajuns la familie?!

| neludana2000 a răspuns:

Da, putine detalii, macar anul in care l-ai vazut, hmm, poate?

| Vlad2457 explică (pentru neludana2000):

Nu mai stiu, dar filmul parea sa fie produs in 2014-2015 dupa masini.