| artemis750 a întrebat:

Acum ceva timp, cam prin 2009-2010, am vazut un film horror si acum incerc sa-l gasesc. Era vorba de o gașcă, care presupun ca voia sa mearga intr-un trip, dar au ajuns la o cabana si de acolo incepe sa-i omoare cineva, daca mai tin bine minte. La sfarsit una dintre tipe a scapat, dar criminalul a urmarit-o, si ea a gasit o furca si cumva furca a trecut prin amandoi, si ea a spus ceva gen "macar acum sunt sigura ca nu vei mai omori pe nimeni". Are cineva vreo idee ce film poate sa fie?

2 răspunsuri:
| OanaMarginean a răspuns:

Probabil Hatchet.

| artemis750 explică (pentru OanaMarginean):

Nu, nu e asta. dar pare interesanta seria, probabil o sa ma uit. multumesc oricum!