| Anonim420420 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu Costel din "la bloc" cand a disparut din serial? Care este povestea din spate (in serial) dupa cearta cu Lili?

Răspuns Câştigător
| curiosul122 a răspuns:

Nu stim cu adevarat ce s-a intamplat. Atunci a disparut si Costel, si Popa si Americanu. Pe atunci se bagase actori noi numiti in serial: fane, jr, cosmin, felix, jean. Pe atunci de la ultimele episoade a plecat de la filmari deoarece era ocupat, s-au dus in alte tari ca sa produca bani si in Romania sa ajusteze calitatea si locurile filmarilor.

| Cosmin86 a răspuns (pentru curiosul122):

Americanu face uber cu mercedesul lui, iar Nelu Curca s-a calugarit happy

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A plecat cu intreaga familie in Londra definitiv. Dragoș Moștenescu actorul care il interpreta pe Costel Jurcă in La bloc.

| Anuket a răspuns:

Partea asta mi-a rămas și mie în aer.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim420420 explică:

Ma refeream in interiorul serialului, la momentul in care a plecat

| Anonim420420 explică:

Referindu ma la personaj in sine. Costel. Cand a disparut din serial, ca nu stiu povestea

| Wr3nch a răspuns (pentru Anonim420420):

Pai cauta la bloc online si uita-te la ultimele episoade.

| Anonim420420 explică (pentru Wr3nch):

Tre sa vad 200 de ep ca sa inteleg ce se intamplarolling on the floor)