| razvanxd66 a întrebat:

Salut, cine stie unde pot gasi subtitrare pentru filmul " The Sandlot 2 " din 2005 sau " Aventuri pe terenul de baseball " in romaneste. am cautat pe toate siteurile gen titrari.ro inclusiv cu bs player. nimic. daca a auzit cineva de film si stie unde pot gasi traducere va rog lasati-mi un raspuns. multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Pe www.RegieLive.ro :) Succes

| imiplaceciocolatamult a răspuns:

Intra pe dvixonline.biz si scrie numele filmului si ti-l da subtitrat. Succes! love struck