| Veratu a întrebat:

Salut, de ce cand vreau sa vad un film se tot intrerupe cand dau fullscreen, inainte mergea bine nu aveam probleme.
Am citit tot aici pe TPU ca este de la virusi asa ca am reinstalat windows-ul pentru a fii mai sigur.
Am descarcat toate browserele crezand ca pe altele o sa mearga.
Am curatat componentele pc-ului de praf chiar am mai adaugat un ventilator de la un cooler dupa alta placa de baza pentru a face racirea mai bine dar tot intrerupt.
Desi inainte cand aveam si virusi si tot mergea mai bine si a trebuit sa reinstalez windows-ul apoi cand am vazut ca nu merge l-am reinstalat iar si la fel. Daca stiti ceva, cum sa rezolv problema ajutati-ma va rog.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Face asa doar cand vizionezi pe net(youtube+altele)sau si la video din pc-ul tau?

| Veratu explică (pentru darrio2007):

Decat pe net, pe pc nusad

| darrio2007 a răspuns (pentru Veratu):

Asa patesc si eu.Ai citit mesajul meu? Ti-a raspuns?

| Veratu explică (pentru darrio2007):

Iam trimes un mesaj dar nu a raspunshappy

| darrio2007 a răspuns (pentru Veratu):

Vad ca intra rar de la un timp.Mai asteapta.Eu ma gandeam sa schimb browserul.Sa vad daca face la fel.