| SmArAnDaCaTaLiN a întrebat:

(Pentru cei care joaca metin )De curand (ieri) mi-am reinstalat windowsul (XP). Pana sa il reinstalez imi mergea foarte bine metinul... azi am descarcat unul si imi mergea greu adica se bloca din 2 in 2 secunde (ca un lag), l-am sters crezand ca are el ceva... Am descarcat altul si la fel.sad
Va rog ajutati-ma sad
Funda!

4 răspunsuri:
| AdiTorrent7 a răspuns:

Poate e semn ca trebuie lasi jocurile astea deoparte si sa-ti petreci timpul intr-un mod mai util pentru tine. Despre Metin nici nu am auzit lucruri prea bune... sad

| AdiTorrent7 a răspuns:

Jocurile de echipa, jocurile cu mingea sunt preferate de majoritatea si sunt si pentru corp, nu doar pentru minte;

| lascuiulian92 a răspuns:

La alte jocuri iti sacadeaza la fel? Daca da, poate fi de la placa video.

| SmArAnDaCaTaLiN explică (pentru lascuiulian92):

Am decat un metin si un GTA. Gta merge bine si jocurile pe Fb la fel.