| DanVi a întrebat:

doresc sa privesc un film despre cum un baiat care la inceput era prost si slab si tareeee anapoda, care nici nu stia ce vrea de la viata apoi a intilnit o fata care la invatat de toate, la facut barbat, baiatul a devenit popular, destept, musculos, a crescut fizic si moral, apoi ei 2 au inceput sa se indragosteasca unul de altul, insa fata a decedat in accident, sau alt sujet al filmului sa fie cum s-au casatorit. Daca stiti vreun film cu sujet asaemanator va rog scrieti denumirea sau linkul la trailer

Răspuns Câştigător
| SweetChild1 a răspuns:

Forrest Gump

1 răspuns:
| lalalalala6323 a răspuns:

Candy, e cat de cat asemanator ce ce ai spus tu, e superb filmul.