| htaed a întrebat:

Salut,eu nu am mai fost la cinema si am o intrebare, toate filmele bune apar la cinemacity sau doar cateva? pe site vad ca nu sunt filme decat pana joi dar trebuie sa le introduca atunci pe urmatoarele nu?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu mi-am cumparat si cand incepuse filmul de 5 minute. laughing) Daca zici de rezervare pe net, nu stiu, n-am facut.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum sa fie doar pana joi?! Sunt filme si-n weekend, n-are cum sa nu.

| htaed explică (pentru Adry05):

Daca faci rezervare, cu cat timp inainte de inceperea filmului trebuie sa cumperi biletele respective? am citit ceva ca daca nu le iei la timp sunt deblocate pentru altcineva.

| Adry05 a răspuns (pentru htaed):

Eu mi-am cumparat si cand incepuse filmul de 5 minute. laughing) Daca zici de rezervare pe net, nu stiu, n-am facut.