| KingSouth a întrebat:

Dau FUNDĂ celui sau celei ce îmi găsește acest film pe care îl descriu mai jos!
Dacă nu știi nu comenta AIUREA!

Deci,sunt o gașcă de prieteni,la început cântă o fată și un băiat, un blond și o brunetă,și Actori sunt așa Două lesbiene,un travestit,un negru,un ochelarist căruia îi place de Prietena Cea bună a lesbienei frumoase,un blond,și o brunetă care se îndrăgostesc și cântă-n iarnă,Pe la Mijlocul filmului,sau pe la început nu știu sigur.e un gras, și o babă care-i mă-sa la gras ..cred, i don„t know și știu că sar ei niște garduri toți ăștia din gașca de prieteni enumerați mai sus,ajung la un bar,și ca să intre acolo că era închis sparg geamul cu un coș de gunoi,iar la final travestitul,moare, iar cele 2 lesbiene se căsătoresc
Cred.că am văzut acest film pe Paramount Channel sau pe TV 1000 Anul trecut prin toamnă dacă nu iarna,dar așa era filmul fix cum l-am descris

Dacă nu știi cum se numește acest film, te rog să nu comentezi aiurea,deoarece,nu mă ajuți cu nimic, și fundă nu vei primi.
Vă mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| AnimefangirlYaoi a răspuns:

Mi se pare cunoscut... poti cauta la categoria musical-uri sau sa scrii pe google musical-uri cu travestiti/lesbiene sau ceva de genul.
Bafta!

| KingSouth explică (pentru AnimefangirlYaoi):

Crede-mă că am făcut și asta..partea cu zombie și barul era dintr-un alt film Shaun of te Dead, pe care l-am găsit ..mai am să găsesc acel musical..Mulțumesc pentru răspuns totuși

| KingSouth explică (pentru AnimefangirlYaoi):

Am gasit Mersi. se numește Rent.