| TomyBrave2019 a întrebat:

Îmi puteți recomanda și mie niște filme faine de pe Netflix? Pot fi și seriale dar mai scurte cam 1-2 sezoane.
Să fie thriller/dramă/horror sau acțiune.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ioanagrrrr a răspuns:

Stranger things, The Society, The end of the fu*king world, Sabrina the teenager witch, 13 reasons why, Hemlock Grove, Riverdale, cam acestea, sper să ți placa laughing)

| TomyBrave2019 explică (pentru Ioanagrrrr):

Mulțumesc! Mă voi interesa în câteva.

9 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Stranger Things, Lucifer, Narcos, La casa de papel.

| TomyBrave2019 explică (pentru aXy99):

M-am uitat la Lucifer și mi-a plăcut foarte mult. Este genial. Aștept sezonul 5 laughing)

| lilith16 a răspuns:

Euphoria, 13rw, stranger things(e sf dar si horror), ahs(sunt multe sezoane dar te poţi uita doar la primul, fiecare sezon are cate o poveste diferită), la casa de papel

| TomyBrave2019 explică (pentru lilith16):

Le voi încerca. Mulțumesc.

| Advvrt a răspuns:

Stranger things sau 13 reasons why, mi au placut foarte mult