| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi puteti spune cum se cheama filmul acela in care un pustiulica invata karate/kung fu de la un mosiulica chinez... mai tin minte o parte din film in care il pune sa spele niste masini intr-un stil anume, vreau sa il revad si nu imi mai aduc aminte numele...

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Te referi cumva la karate kid? fiindca sunt multe filme, nu doar unuhappy

3 răspunsuri:
| AmeMiss a răspuns:

Karate Kid!

| hummer24 a răspuns:

Karate kid da sunt mai multe serii, e una acum noua in care joaca copilul lui will smith, se numeste The Karate Kid si e productie 2010 in care mosu e jackie chan

| lvl1000 a răspuns:

Karate Kid