| rapp2020 a întrebat:

Salut imi spuneti va rog un film fain ca am chef sa ma uit la un film....nu conteaza genul

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

G-Force!

| rapp2020 explică:

Nu-mi plac filmele vechi...numa cele aparute dupa anul 2008...

| Irena97 a răspuns (pentru rapp2020):

Ce legatura are? Ala din 2006 e vechi si prost si ala din 2008 e bun?

| rapp2020 explică:

Te-ai uitat la filmul ala? ce parere ai despre el ca as vrea sa stiu.

| WPP a răspuns (pentru rapp2020):

L-am vazut zilele trecute si mi s-a parut ok, nu pot sa iti detaliez dar merita vazut mai ales daca iti pkac filmele action in care sunt implicate servicii secrete si experimente guvernamentale.

| rapp2020 explică:

Au grafica mai bunawinkingsi nu-mi plac filme ne aparute dupa anul 2008tongue

| rapp2020 explică:

Si in al doile rand Legend of the fall este din 1994

| WPP a răspuns:

The bourne legacy (2012)

Răspuns utilizator avertizat
| Ame25 a răspuns:

Legend of the fall

| sskumpik a răspuns:

Colectionarul de ochi.