| Slaiphar a întrebat:

Salut,incerc sa ma uit si eu la filmul Never down back,intru pe acelasi site pe care il vizionasem deja, dau play la load si acum vad ca apare ceva nou langa sunet, advertisment si nu mai porneste filmul.
Tin sa mentionez ca asa imi apare la toate filmele si nu pot sa mai vizionez nimic...

Răspuns Câştigător
| Fabaha a răspuns:

Incearca pe smart tv daca ai, daca nu uita te pe pc
Funda te rog?

2 răspunsuri:
| Fabaha a răspuns:

Incearca filmeonline.biz,f-hd si fsonline

| Slaiphar explică (pentru Fabaha):

Merge doar pe pc, pe telefon nu merge...imi apare advertisment si nu pleaca reclama, adica nu se incarca si daca nu vad reclama nu pot vedea nici filmul...

| Fabaha a răspuns (pentru Slaiphar):

Incearca pe smart tv daca ai, daca nu uita te pe pc
Funda te rog?