| sweetGhost25 a întrebat:

Salut la toti! Deci cine poate sa ma ajute primeste numai de cat funda.Am vazut odata un film, pe care nu-i stiu numele (asta-i problema mea), sa va povestesc ce tin minte din el:Traia intr-un bloc o femeie care lucra menajera la hotel si sotul ei (care era ceva mai modest ) era bisericesc sau credincios asa ceva.Intro-zi in acel bloc sau mutat 2 barbati intr-un etaj si chiar alaturi de cei doi soti, sotul acelei femei i-a chemat in ospetie la ei si unu din acei 2 (unu blond si cu parul lung pana la urechi)s-a indragostit de acea femeie,intro seara femeia la mintit pe sotul ei ca pleaca la biserica dar ea s-a dus in casa la ala blond si au inceput sa faca sex, sotul ei a stiut ca ceva este putred si a pandito si s-a pus cu urechea la usa si auzea vocea sotiei lui, deci el n-a intrat peste ei a inceput sa planga si a plecat...(mult de povestit), bisericescu l-a pus pe blondin sa se urce pe un bloc inalt de linga hotelul de unde lucra sotiea lui si i-a spus ca daca nu v-a sari cand va bate ceasul ora 12 atunci o va omori pe aia

N-am dat o lamurire clara al filmului, dar cel care stie isi va da seama ) Va rog spuneti-mi denumireaa PLZZ

Răspuns Câştigător
| Dude82 a răspuns:

Cred ca filmul pe care il cauti este "The ledge" : http://film-bun.ro/thriller/the-ledge-2011