| brusturel a întrebat:

Locuiti la bloc? Daca da, la ce etaj? Cum se vede lumea de acolo?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Parter (dar am stat si la 1)...asa ca la pot compara.De la etaj vezi marea, iar la parter cativa copaci si cam atat.Partea buna e ca pot asculta muzica fara nicio problema, apartamentul in care stau este separat de celelalte(de un hol)...si daca mi se face dor de mare, in 3-4 minute sunt acolo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AshuraElric):

Ce mare?

| brusturel explică (pentru anonim_4396):

Marea rosie, tu nu pricepi? Ori marea câmpie...verde?!

| AshuraElric a răspuns (pentru anonim_4396):

Marea Neagra...Bun venit in Romania! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AshuraElric):

Intreb si eu asa... laughing
Nu de alta, dar si eu locuiesc pe la malul marii, tot prin Romania, si sa mor eu daca stiu vreun bloc care sa aiba in fata copaci, si dupa aia marea... ori are copaci, ori mare, dar nu impreuna laughing

| AshuraElric a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce...sunt certati? Nu-mi aduc aminte sa fii mentionat faptul ca pot sari de la etaj direct in mare thinking
De la parter vad "gardul viu" al vecinului (chiar daca ne desparte soseaua)...de la etaj vezi peste resedinta lui.

| AshuraElric a răspuns (pentru anonim_4396):

Brusturel...tu ce vezi cand te uiti pe fereastra?

| brusturel explică (pentru AshuraElric):

Fete faine scaldandu-se in mare, balacindu-se aproape scufundandu-l pe Epursuuu nost.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AshuraElric):

O vila in constructie, o faleza gen râpă, si tiii! Mare Nostrum!
Pomi nu, ca n-are Dobrogea pomi pe malul marii laughing

15 răspunsuri:
| georgyana98georgy a răspuns:

Da, stau la etajul 7, si e superhappy Adica se vede foarte frumos de sus, dar sunt si parti rele. de exemplu vara e foarteee cald, dar m-am obisnuithappy Paaa

| Anonima264 a răspuns:

1.Da!
2.Etajul 2!
3.Frumusel!

| Alishia a răspuns:

Da,7,e superb, e totul verde si in juru meu sunt numai blocuri de 4 etaje si pe partea cealalta e bulevardul. Dimineata imi beau ciocolata calda pe balconul de langa camera mea si admir rasaritu care se strecoara printre blocuri.

| Schwarzz a răspuns:

La etajul 1000, si se vede cul de aici

| cosmynass a răspuns:

Ultimul etaj laughing (4).
Cum este?
Bine si rau.
E rau pentru ca este foarte cald,iar cand ploua daca nu ai izolatie sau alte lucruri,uneori ti se scurge apa.
E bine pentru ca ai o priveliste mai larga jos,iti poti deranja vecinii de sub tine,de langa tine,etc. (desi uneori poate te vei trezi cu ei la usa) si, de ce nu, sa joci carti cu prietenii chiar pe scara, fara sa urce oameni sau sa coboare si sa te tot cicaleasca : "misca-te","nu mai stati aici", etc.

| Ynutzika a răspuns:

La bloc etaj 4 si 5 (da, am scara interioara) privelistea e suuuper, dar e foarte cald sus!

| roxy0 a răspuns:

Buna.Eu locuiesc la bloc la etajul 6 din10.Privelistea este incantatoare pot sa-mi vad scoala si biserica si chiar magazinele.Pa pa