| 123abcd a întrebat:

Mi-a povestit un coleg astazi filmul pe care il vazuse si m-a atras foarte mult insa nu tine minte numele filmului.
Era vorba de 2 prieteni pe strada sau asa ceva, iar pe unul l-ar fi lovit masina daca nu era prietenul lui sa il salveze, astfel ajungand sa aiba un picior amputat. Pe parcurs lumea a inceput sa isi bata joc de cel cu piciorul importani, chiar si "prietenul" pe care l-a salvat si care era sanatos datorita lui. Cam atat stiu despre film, si faptul ca te face sa plangi.
Astept raspuns cat se poate de repede va rog!

5 răspunsuri:
| 123abcd explică:

Ok, s-ar fi potrivit numele si de aia nu am muscat gluma.

| ricodragos a răspuns:

"2 Prieteni, 3 Picioare" se numeste filmu.
Patetica descrierea.

| 123abcd explică (pentru ricodragos):

Mersi mult.
In legatura cu descrierea, eu am spus ce mi-a zis el.

| ricodragos a răspuns (pentru 123abcd):

Glumeam... nu se numeste asa, nu am ceea mai mica idee care ar putea fi titlu.

| 123abcd explică (pentru ricodragos):

Sigur asa se numeste? nu gasesc nimic pe net.