| nimicitorul a întrebat:

Salut,nu stiu daca ati vazut toti la televizor pe disnep channel aseara pe la 19:45 a dat mako mermaids episod 1 ar trebui sa fie si astazi nu?

6 răspunsuri:
| LoloSkate a răspuns:

Buna! si La Multi Ani! Nu stiu exact ora la care se va reda, dar sigur daca a fost aseara il va repeta de mai multe ori..si astazi sigur, dar si in alte zile. Deci nu iti face griji. Daca nu ai apucat ieri sa il vezi, o sa reusesti!winking

| nimicitorul explică (pentru LoloSkate):

La multi ani si tie un an nou mai bun multa sanatate si fericire :*!

| JustHappiness a răspuns:

Am văzut o reclamă pe Disney Channel, o să înceapă în Februarie. Cel puţin aşa am văzut şi auzit eu. happy

| Lhurricane a răspuns:

Da, o sa fie reluare

| aiurEah a răspuns:

M-am uitat intr-o revista cu programe si nu este.