| SusanuYonutz a întrebat:

Salut sunt un foarte mare fan naruto shippuden, si cred ca si multi dintre voi sunteti. Care credeti ca e cel mai tare episod? Daca sunt de acord o sa dau funda.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mi-a placut acea lupta cred ca de ''admitere la liceu'' sau asa ceva laughing
Atunci cand Naruto se lupta cu roscatul, Hinata cu baiatul cu ochi albi, Ino cu Sakura.

| PunkieMuff a răspuns:

Pai cand Naruto se lupta cu Pain, apoi apare si Hinata si ii marturiseste lui Naruto ca il iubeste. Nu mai stiu nr episoadelor!

| DeadlyJunkie a răspuns:

Ep123-124.:Cand Sasuke se lupta cu Deidara

| Vlad327 a răspuns:

Atunci cand se lupta killer be cu kizame e o lupta misto si fascinanta sau in naruto atunci cand se lupta kizame cu Itaci vs Kakashi Asuma si fata aceea sau atunci cand se lupta hidan cu kakuzu vs kakashi si naruto sau cu asuma shikamaru si aia 2

| Vlad327 a răspuns:

Atunci cand se lupta Killer Bee cu Kizame e o lupta misto si fascinanta.Sau in naruto atunci cand se lupta Kizame cu Itaci vs Kakashi Asuma si fata aceea.Sau atunci cand se lupta Hidan cu Kakuzu vs Kakashi si Naruto sau cu asuma Shikamaru si aia 2

| Vlad327 a răspuns:

Atunci cand se lupta Killer Bee cu Kizame e o lupta misto si fascinanta.Sau in naruto atunci cand se lupta Kizame cu Itaci vs Kakashi Asuma si fata aceea.Sau atunci cand se lupta Hidan cu Kakuzu vs Kakashi si Naruto sau cu asuma Shikamaru si aia 2.